Nabízíme možnost výroby různých typů zábradlí jako jsou - celodřevěné jednoduché i soustružené tyčky, dále kombinaci dřeva, kovu, nerezu, skla, sítí.

 

Jednotlivé výplně zábradlí jsou rozděleny dle tvaru a materiálu do několika skupin.

 

1/ celodřevěné, kdy výplně mohou být v základním tvaru – tj. jakýkoliv plochý tvar nebo hranol nebo soustružené, kde je možné vybrat z mnoha druhů. Pokud si zákazník nevybere z naší nabídky, jsme schopni zhotovit tyčku na základě jeho požadavků. Veškeré dřevěné části zábradlí lze namořit do požadovaného odstínu.

2/ kombinace dřevo – černý kov, kdy sloupky jsou dřevěné a výplň kovová – kulatá nebo hranatá. Kovovou tyčku lze upravit buď galvanicky do stříbrné nebo zlaté barvy nebo lze použít kovářskou barvu dle vzorníku nebo RAL odstín. Výplně lze umístit svisle nebo vodorovně.

3/ kombinace dřevo – nerez, kdy sloupky jsou dřevěné a výplň nerezová kulatá v průměru 20 nebo 12 mm. Výplně lze umístit svisle nebo vodorovně.

4/ celonerezové, kdy sloupky i tyčky jsou nerezové, sloupky mohou být buď kulaté nebo hranaté, madlo lze vyrobit z nerezu nebo ze dřeva.

5/ kombinace dřevo – sklo, kdy sloupky + vrchní + spodní madlo jsou dřevěné a výplň tvoří sklo conex.

6/ kombinace nerez – sklo, kdy sloupky jsou nerezové  kulaté nebo hranaté a výplň tvoří sklo conex, které je uchyceno na nerezových úchytech.

 

 

Zábradlí a galerie