Navrhneme, vyrobíme a namontujeme pro Vás celodřevěné schody z masivu. Naší prioritou je dodat schody v maximální kvalitě a s důrazem na detail. Jenom tak vznikne trvalá hodnota, které Vám bude dlouho spolehlivě sloužit.

 

Schody vyrábíme z masívních materiálu vysoké kvality, který získáváme od prověřených dodavatelů. Nabízíme širokou škálu masívních materiálů – od měkkých jako je smrk nebo borovice, po tvrdé dřevo, jako např. buk, dub, jasan. Nabízíme i exotické dřeviny jako je americký ořech, teak apod. Osobně doporučujeme spíše tvrdší materiály a to z důvodu větší odolnosti proti mechanickému poškození. V kombinaci s lakem tvrdý materiál vytvoří pevnější a odolnější celek oproti měkkým dřevinám. Bočnice a stupnice celodřevěných schodišť vyrábíme z masívních lepených spárovek tl. 43 mm. Spárovky jsou buď z průběžného /fixní/ nebo délkově napojovaného /parketové/ materiálu vysoké kvality a zajišťují stabilitu a pevnost celé konstrukce.

 

Povrchová úprava schodiště je možná v několika variantách:

 

1/ úprava lakováním – používáme vysoce kvalitní lak Becker, který je zátěžový, protiskluzový, oděruodolný a je určený pro zátěžové plochy. Úprava lakováním se nanáší vysokotlakou stříkací technologií, kde je zaručena souvislá vrstva mikronů. Pokud zákazník požaduje, jsme schopni schodiště namořit do téměř jakéhokoliv odstínu.

2/ úprava  olejem s voskem – používáme vysoce kvalitní tvrdovoskové oleje Hardwaxoil magic, které mohou být buď transparentní /průhledné/ nebo zabarvené do požadovaného odstínu. Výhodou této povrchové úpravu schodiště je jednoduchá lokální oprava oproti použití laku.

 

 

Schody z jasanu

 

Schody z dubu

 

Schody z buku

 

Schody z borovice

 

Schody z amerického ořechu

 

Více ukázek naleznete v sekci ,,REALIZACE"